8 kwi 2014

Handel Sprzedawca!

SKLEP MONOPOLOWO-SPOŻYWCZY MIROSŁAW WIŚNIOWSKI – Publikujący: Powiatowy urząd pracy w Łodzi

UWAGA: Ta oferta pracy może być nieaktualna!

Opis stanowiska pracy

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/14/1420
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-04-08
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-03-10
Oferta ważna do: 2014-04-09

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: SKLEP MONOPOLOWO-SPOŻYWCZY MIROSŁAW WIŚNIOWSKI
Adres: Łódź
90-718 Łódź , Polska
Branża: Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Sprzedawca!
Zakres obowiązków: Konieczna praktyka na stanowisku, chęci do pracy. Miejsce wykonywania pracy: 1 osoba ul. Żwirki 4, 2 osoba ul. Więckowskiego 61. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy w godz. 12-16 telefon: 509 726 532
Liczba wolnych miejsc pracy: 2

Wymagania
Zawód – doświadczenie zawodowe: Sprzedawca* –
Opis doświadczenia: 0.00 – Sprzedawca*
Umiejętności i uprawnienia: Doświadczenie zawodowe

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2014-03-10
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: ŁÓDZKIE
      Powiat: m. Łódź
      Gmina: Łódź
      Miejscowość: Łódź
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: dwie zmiany
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Łódź
Polska
Osoba do kontaktu: Faustyna Kot
Nr telefonu: 509 726 532
Wymagane dokumenty: świadectwa pracy
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2014-04-08
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE
Facebook Plusone Linkedin Twitter Email

Rodzaj umowy: Umowa na okres próbny. Kategoria pracy: Handel. Tagi: dwie zmiany i zatrudnienie od zaraz.

125 oglądających, 1 dzisiaj